所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Capacitance | 32pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 300 Ohm |
| Packaging | Bulk |
| Height | 0.530" (13.46mm) |
| Size / Dimension | 0.427" L x 0.150" W (10.85mm x 3.80mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency | 2.4576MHz |
| Standard Package | 100 |
| Package / Case | HC49/U |
| Type | MHz Crystal |
咨询QQ
热线电话