所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Optical Switches, Transmissive, Phototransistor Output |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Tube |
| Sensing Method | Transmissive, Slotted |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Life | Obsolete |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Standard Package | 50 |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Sensing Distance | 0.200" (5.08mm) |
| Response Time | 20µs, 80µs |
| Current - DC Forward (If) | 50mA |
| Package/Case | PCB Mount |
| Type | Unamplified |
| Output Configuration | Phototransistor |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Package / Case | PCB Mount |
咨询QQ
热线电话