所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Output Device | Phototransistor |
| Slot Width | 5.08 mm |
| Aperture Width | 1.016 mm |
| Collector- Emitter Voltage VCEO Max | 30 V |
| Maximum Collector Current | 20 mA |
| Forward Current | 50 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Packaging | Tube |
| Power Dissipation | 150 mW |
| Sensing Method | Transmissive, Slotted |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话