所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Metal Locking Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Color | Silver |
| Material | Steel, 304 |
| Bundle Diameter | 12.00" (304.80mm) |
| Tensile Strength | 200 lbs (90.6 kg) |
| Packaging | 25 per Pkg |
| Width | 0.180" (4.57mm) |
| Length | 3.27' (998.22mm) |
| rohs | Standard, Locking |
| Bundle Diameter Max - mm | 304 |
| Clip | Self-Locking |
| Package Quantity | 25 |
| Clip Material | Stainless Steel |
| Manufacturer Series | Pan-Steel™ |
| Tie Material | Stainless Steel |
| Bundle Diameter - nominal | Larger than 10.00 in |
| Bundle Diameter Max - in | 12.00 |
咨询QQ
热线电话