所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Ties |
| Color | Natural |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 1072 mm |
| Width | 15.9 mm |
| Tensile Strength | 408 kg |
| Maximum Bundle Diameter | 25.4 mm |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Bundle Diameter | 12.00" (304.80mm) |
| rohs | Standard, Locking |
| Unit Weight | 3.690 lbs |
| Bundle Diameter Max - mm | 304 |
| Clip | Self-Locking |
| Package Quantity | 25 |
| Clip Material | Stainless Steel |
| Manufacturer Series | Pan-Steel™ |
| Tie Material | Stainless Steel |
| Bundle Diameter - nominal | Larger than 10.00 in |
| Bundle Diameter Max - in | 12.00 |
咨询QQ
热线电话