所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Holding Current | :1.1A |
| Tripping Current | :2.2A |
| Carrying Current Max | :100A |
| Initial Resistance Max | :0.21ohm |
| Operating Voltage | :6VDC |
| Series | :FSMD |
| PTC Fuse Case | :SMD |
| Current Max | :100A |
| Holding Current Max Ih | :1.10A |
| MSL | :- |
| Operating Voltage Max | :6VDC |
| Packaging | :Cut Tape |
| Trip Time | :0.3s |
| Voltage | :6V |
| Weight (kg) | 0.019 |
| Tariff No. | 85361010 |
咨询QQ
热线电话