所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32QFN EP |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage | 7 V to 28 V |
| Maximum Supply Current | 10 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 105 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | QFN-32 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Power Dissipation | 3.9 W |
| Series | MC34844 |
| Supplier Package | QFN EP |
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Pin Count | 32 |
| Lead Shape | No Lead |
| Number of Outputs | 10 |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 32-QFN Exposed Pad (5x5) |
| Voltage - Output | 8 V ~ 60 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Constant Current | Yes |
| Voltage - Supply | 7 V ~ 28 V |
| Type - Primary | Backlight |
| Frequency | Adjustable/Selectable |
| Topology | PWM, Step-Up (Boost) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 0.002069 oz |
咨询QQ
热线电话