所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Type | Voltage Monitor |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 1.245 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 1.295 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 40 V |
| Watchdog Timer | No |
| Maximum Supply Current | 900 uA |
| Operating Temperature | -40 to 105 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum Power Dissipation | 450 mW |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Reset Threshold Voltage | 1.27 |
| Output Driver | Active Low |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 8 |
| Maximum Power Dissipation | 450 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 1.245 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOIC N |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Programmability | Yes |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 1.295 |
| Package Length | 5(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2 |
| Pin Count | 8 |
| Manual Reset | No |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Maximum Supply Current | 900 |
| Packaging | Rail |
| Maximum Operating Supply Voltage | 40 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Voltage - Threshold | Adjustable/Selectable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-SOIC N |
| Number of Voltages Monitored | 2 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 5 x 4 x 1.5mm |
| Height | 1.5mm |
| Length | 5mm |
| Maximum Operating Temperature | +105 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | SOIC N |
| Voltage Supervisor Type | Voltage Monitor |
| Width | 4mm |
| Factory Pack Quantity | 98 |
| Operating Supply Current | 560 uA |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Supervisory Circuits |
| Undervoltage Threshold | Adjustable |
| Output Type | Open Collector / Drain |
| Threshold Voltage | 1.27 V |
| Reset Delay Time | Adjustable |
| Supply Voltage - Max | 40 V |
| Supply Voltage - Min | 2 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Watchdog | No Watchdog |
| Overvoltage Threshold | Adjustable |
| Power Dissipation | 0.45 W |
| Operating Temp Range | -40C to 105C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Programmable | Yes |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 40 V |
| Number of Voltage Supervisors | 1 |
| Monitored Supervisor Voltage | 1.27 |
| Reset Threshold Voltage (Max) | 1.295 V |
| Reset Threshold Voltage (Min) | 1.245 V |
| No. of Supervisors / Monitors | :2 |
| Supply Voltage Min | :2V |
| Supply Voltage Max | :40V |
| Digital IC Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :8 |
| Supply Current | :560µA |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :33161 |
| IC Generic Number | :33161 |
| Logic Function Number | :33161 |
| Microprocessor Support IC Type | :Supervisory Circuit |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Output Current Max | :20mA |
| Supply Voltage Range | :2V to 40V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.000152 |
| Tariff No. | 85423990 |
| Case | SO8 |
| Multiplicity | 1 |
| Gross weight | 0.36 g |
| Supply voltage | 2...40V DC |
| Integrated circuit type | Supervisor Integrated Circuit |
| Kind of integrated circuit | voltage monitor |
| Collective package [pcs] | 20 |
| Controlled voltage | 1,27 V |
| spg | 20 |
咨询QQ
热线电话