所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Holding Current | :1.85A |
| Tripping Current | :3.7A |
| Carrying Current Max | :40A |
| Initial Resistance Max | :0.09ohm |
| Operating Voltage | :30VDC |
| Series | :FRU |
| PTC Fuse Case | :Radial Leaded |
| Current Max | :40A |
| External Depth | :3mm |
| External Length / Height | :15.7mm |
| External Width | :10.2mm |
| Height | :15.7mm |
| Holding Current Max Ih | :1.85A |
| Initial Resistance Min | :0.030ohm |
| Lead Diameter | :0.51mm |
| Lead Length | :7.6mm |
| Lead Spacing | :5.1mm |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Voltage Max | :30VDC |
| Voltage | :30V |
| Weight (kg) | 0.02 |
| Tariff No. | 85332100 |
咨询QQ
热线电话