所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Comparator ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Analog Comparators |
| Number of Channels | 2 |
| Supply Voltage - Min | 5 V |
| Supply Current (Max) | 50 mA |
| Response Time | 475 ps |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PLCC-20 |
| Packaging | Reel |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Output Current (Typ) | 50 mA |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Manufacturer Type | Comparator |
| Standard Package Name | PLCC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Supply Current | 50@5V@-5.2V |
| Package Height | 3.69(Min) |
| Power Supply Type | Dual |
| Minimum Dual Supply Voltage | -4.94|4.75 |
| Number of Channels per Chip | 2 |
| Rail to Rail | No |
| Typical Dual Supply Voltage | -5.2|5 |
| PCB | 20 |
| Package Width | 9.04(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Supplier Package | PLLC |
| Package Length | 9.04(Max) |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Maximum Dual Supply Voltage | -5.46|5.25 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | J-Lead |
| Number of Elements | 2 |
| Propagation Delay (Max) | 1.075ns |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Quiescent (Max) | 50mA |
| Output Type | Differential, ECL |
| Hysteresis | 27mV |
| Current - Output (Typ) | 100mA |
| Standard Package | 500 |
| Supplier Device Package | 20-PLCC (9x9) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Type | with Latch |
| Package/Case | 20-LCC (J-Lead) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | MC10E1651FNR2GOSCT |
| Supply Current - Max | 50 mA |
| Output Current - Typ | 50 mA |
| Operating Temp Range | 0C to 85C |
| Package Type | PLLC |
| Number of Elements | 2 |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Dual Supply Voltage (Typ) | -5.2/5 V |
| Power Supply Requirement | Dual |
| Supply Current | 50 mA |
| Dual Supply Voltage (Min) | -4.94/4.75 V |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Single Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Single Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Dual Supply Voltage (Max) | -5.46/5.25 V |
| 电流 - 输出(典型值) | 100mA |
| 供应商器件封装 | 20-PLCC (9x9) |
| 操作温度 | 0°C ~ 85°C |
| 电流 - 静态(最大值) | 50mA |
| 元件数 | 2 |
| 封装/外壳 | 20-LCC (J-Lead) |
| 滞后 | 27mV |
| 传播延迟(最大值) | 1.075ns |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 系列 | MOSAIC III™ |
| 输出类型 | Differential, ECL |
| Supply Type | Dual |
| Operating Supply Current | 50 mA |
| Dual Supply Voltage | - 5.2 V, 5 V |
| Reference Voltage | No |
| Minimum Dual Supply Voltage | 4.75 V, 4.94 V |
| Brand | ON Semiconductor |
| Vcm - Common Mode Voltage | Negative Rail -2 V to Positive Rail 3 V |
| Comparator Type | General Purpose with Latch |
| Shutdown | No Shutdown |
| Maximum Dual Supply Voltage | - 5.46 V, 5.25 V |
| Length | 9.04 mm (Max) |
| Series | MC10E1651 |
| Output Current per Channel | 50 mA |
| Height | 3.69 mm (Min) |
咨询QQ
热线电话