所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | MB-35W |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 800V |
| Standard Package | 1 |
| Current - DC Forward (If) | 15A |
| Package/Case | 4-Square, MB-35W |
| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Other Names | MB158WMS |
| Diode Type | Single Phase |
咨询QQ
热线电话