所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Module |
| Viewing Area Height | 200 mm |
| Viewing Area Length | 116 mm |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Controllers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | M7E |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Part # Aliases | 425763 |
| Subcategory | Displays Misc |
| Lead Time | 96 Days |
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 12 V ~ 24 V |
| Display Type | 7-Segment |
| Digit/Alpha Size | 7.87" (200.00mm) |
| Color | Red |
| Size / Dimension | 10.480" H x 6.929" W x 0.772" D (266.20mm x 176.00mm x 19.60mm) |
| Number of Characters | 1 |
| Other Names | M7E20DRN1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话