所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 3.3 V, 5 V |
| Packaging | Reel |
| Operating Supply Current | 5 mA |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Series | M24256B |
| Brand | STMicroelectronics |
| Data Retention | 40 Year |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Current - Max | 5 mA |
| Memory Size | 256 kbit |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Access Time | 900 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SO N |
| Maximum Clock Frequency | 0.4 MHz |
| Organization | 32 k x 8 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Interface Type | Serial, 2-Wire, I2C |
咨询QQ
热线电话