所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shield Coverage | 85% |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.140" (3.56mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Shield Material | Copper, Silver Coated |
| Shield Type | Braid |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Number of Conductors | 4 |
| Conductor Strand | 7/34 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Length | 1000' (304.8m) |
| Color | White |
| Conductor Insulation | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.012" (0.30mm) |
| Voltage | 600V |
咨询QQ
热线电话