所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Latching Wire Clip |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Nylon |
| Mounting Method | Adhesive |
| Height | 1.26 in |
| Length | 2.21 in |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Width | 1.97 in |
| Style | Latching Wire Clip |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | Gray |
| Product Length | 56.1 |
| Product Height | 32 |
| Product Depth | 50 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Subcategory | Cable Clamps and Clips |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Adhesive |
| Opening Size | 2.21" L x 1.97" W x 1.26" H (56.1mm x 50.0mm x 32.0mm) |
| rohs | Adhesive |
| Unit Weight | 1.630 lbs |
| Size | 1" |
咨询QQ
热线电话