所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Other Names | RF3177-000 |
| Standard Package | 250 |
| Product Category | Resettable Fuses - PPTC |
| Hold Current | 2 A |
| Operating Temperature Range | + 85 C |
| Lead Spacing | 11.4 mm |
| Maximum Voltage | 240 V |
| Termination Style | Radial |
| Resistance | 0.131 Ohms |
| Mounting Style | Through Hole |
| Trip Current | 4 A |
| Part # Aliases | RF3177-000 |
| Type | PolySwitch Resettable Devices |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话