所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Supply Current | 550 uA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | LLP EP |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Power Dissipation | 1760 mW |
| Series | LP3944 |
| Factory Pack Quantity | 4500 |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3|5 |
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 0.75(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum Power Dissipation | 1760 |
| Maximum Supply Current | 550 |
| PCB | 24 |
| Number of Segments | 8 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Package Width | 4.15(Max) |
| Supplier Package | WQFN EP |
| Package Length | 4.15(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Low Level Output Current | 25000(Typ) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 |
| Pin Count | 24 |
| Lead Shape | No Lead |
| Number of Outputs | 8 |
| Type - Secondary | RGB, White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 4,500 |
| Supplier Device Package | 24-LLP-EP (4x4) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.3 V ~ 5.5 V |
| Type - Primary | LED Blinker, Light Management Unit (LMU) |
| Frequency | 400kHz |
| Topology | Open Drain, PWM |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | WQFN (RTW) | 24 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 4500 | LARGE T&R |
| New Flag | |
| Switching Frequency | |
| Functional Diagram | fbd_snvs264a.gif |
| Type | Inductive |
| Peak Efficiency | |
| Vout | |
| Package Group | WQFN |
| Reference Design | |
| Duty Cycle | |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| Datasheet | SNVS264A |
| LED | 8 |
| Special Features | |
| LED Current Per Channel | 25 |
| Rating | Catalog |
| TI Design | |
| Vin | 5.5 |
| Channels | 8 |
| Shutdown Current | |
| Operating Supply Voltage | 2.3 V to 5.5 V |
| Brand | Texas Instruments |
| Pd - Power Dissipation | 1.76 W |
| Low Level Output Current | 25000 uA |
| Height | 0.8 mm |
| Supply Current - Max | 550 uA |
| Length | 4 mm |
咨询QQ
热线电话