所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 8 |
| Type - Secondary | Color, RGB, White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 4,500 |
| Supplier Device Package | 24-LLP-EP (4x4) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.3 V ~ 5.5 V |
| Type - Primary | Flash/Torch |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency | 400kHz |
| Topology | Low Side, PWM |
咨询QQ
热线电话