所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48LLP EP |
| Family | LMK04031 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Reel |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Ratio - Input:Output | 2:6 |
| Type | Clock Conditioner |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Supplier Device Package | 48-WQFN (7X7) |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Frequency - Max | 1.57GHz |
| Voltage - Supply | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Output | LVCMOS, LVDS, 2VPECL, LVPECL |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | LMK04031 |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | WQFN (RHS) | 48 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 1000 | LARGE T&R |
| Functional Diagram | fbd_snosaz8j.gif |
| Supply Voltage | 3.45 |
| HiRel | |
| RMS Jitter | 0.115 |
| VCO Frequency | |
| Package Group | WQFN |
| Input Level | LVCMOS LVDS LVPECL |
| Reference Design | |
| Divider Ratio | (2 to 8) * (1, 2-510 even) |
| No of Outputs | 2 |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| Datasheet | SNOSAZ8J |
| Output Level | LVCMOS LVDS LVPECL |
| Output Frequency | 1570 |
| Special Features | Design Tool Available Jitter Cleaner Multiplier/Divider |
| Rating | |
| TI Design | |
| Features | Jitter Cleaner, Multiplier/Divider, Design Tool Available |
| Development Kit | LMK04031BEVAL/NOPB |
| Brand | Texas Instruments |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Max Output Freq | 1570 MHz |
| Package / Case | WQFN-48 |
咨询QQ
热线电话