所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Clock IC Type | :Clock Conditioner |
| Frequency | :1.57GHz |
| No. of Outputs | :6 |
| Supply Voltage Min | :3.15V |
| Supply Voltage Max | :3.45V |
| Digital IC Case Style | :LLP |
| No. of Pins | :48 |
| Supply Current | :335mA |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (16-Dec-2013) |
| Base Number | :4031 |
| Input Type | :Differential, Single Ended |
| No. of Multipliers / Dividers | :5 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Output Type | :LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Supply Voltage Range | :3.15V to 3.45V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.0001 |
| Tariff No. | 85423190 |
咨询QQ
热线电话