所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratio - Input:Output | 1:14 |
| Type | * |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Supplier Device Package | 64-WQFN (9x9) |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 2.6GHz |
| Voltage - Supply | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Standard Package | 2,000 |
| Output | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| PLL | Yes with Bypass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Number of Outputs | 14 |
| Operating Supply Current | 445 mA |
| Series | LMK03806 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Max Output Freq | 2.6 GHz |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | LLP-64 |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | WQFN (NKD) | 64 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 2000 | LARGE T&R |
| Function | Clock Generator |
| VCC Out | 3.3 |
| TI Design | |
| Functional Diagram | |
| Rating | |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| Package Group | WQFN |
| Datasheet | SNAS522H |
| VCC | 3.3 |
| Output Frequency | 2600 |
| Reference Design | |
| Special Features | 3.3V Vcc/Vdd |
| HiRel | |
| Development Kit | LMK03806BEVAL |
| Brand | Texas Instruments |
| Output Level | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Input Level | LVPECL, LVDS, LVCMOS, Crystal |
咨询QQ
热线电话