所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 64LLP EP |
| Type | Programmable PLL Clock Generator |
| Family | LMK03806 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Output Frequency Range | 312.5 MHz |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Input Frequency | 6 MHz |
| Maximum Input Frequency | 20.5 MHz |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话