所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Development Kit |
| Standard Package | Boxed |
| Main Purpose | Timing, Clock Generator |
| Embedded | No |
| Primary Attributes | 14 Programmable LVCMOS, LVDS or LVPECL Outputs |
| Utilized IC / Part | LMK03806 |
| Secondary Attributes | Ultra Low Jitter |
| Supplied Contents | Board, Cable |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product | Evaluation Boards |
| Product Category | Clock & Timer Development Tools |
| Dimensions | 203.4 mm x 176.2 mm |
| Tool Is For Evaluation Of | LMK03806 |
| Frequency | 100 MHz |
| Interface Type | SMA, uWire |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话