所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48LLP EP |
| Family | LMK01000 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Ratio - Input:Output | 2:8 |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Divider |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | Clock |
| Supplier Device Package | 48-WQFN (7X7) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 1.6GHz |
| Voltage - Supply | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Output | LVDS, LVPECL |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | LMK01000 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | WQFN (RHS) | 48 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 2500 | LARGE T&R |
| Function | Fanout Buffer |
| VCC Out | 3.3 |
| TI Design | |
| Functional Diagram | fbd_snas437g.gif |
| Rating | Catalog |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| Package Group | WQFN |
| Datasheet | SNAS437G |
| VCC | 3.3 |
| Output Frequency | 1600 |
| Reference Design | |
| Special Features | uWire |
| HiRel | |
| Development Kit | LMK01000EVAL/NOPB |
| Brand | Texas Instruments |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | WQFN-48 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话