所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Clock & Timer Development Tools |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Evaluation Kits |
| Type | Clock Conditioners |
| Tool Is For Evaluation Of | LMK01000 |
| Frequency | 400 MHz |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Description/Function | 1.6 GHz High Performance Clock Buffer, Divider and Distributor. |
| Interface Type | uWire |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Operating Supply Current | 271 mA |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Life | New At Mouser |
| Main Purpose | Timing, Clock Distribution |
| Embedded | No |
| Utilized IC / Part | LMK01000 |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | LMK01000EVALNOPB |
| Supplied Contents | Board |
| rohs | Request inventory verification / Request inventory verification |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 84733020 |
咨询QQ
热线电话