所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 73 |
| Standard Package Name | TSSOP |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 20 |
| Package Width | 4.5(Max) |
| Supplier Package | HTSSOP EP |
| Package Length | 6.6(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Clock IC Type | :SD SDI Reclocker |
| Frequency | :270MHz |
| No. of Outputs | :2 |
| Supply Voltage Min | :3.135V |
| Supply Voltage Max | :3.465V |
| Digital IC Case Style | :TSSOP |
| No. of Pins | :20 |
| Supply Current | :100mA |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (16-Dec-2013) |
| Input Current | :5mA |
| Input Type | :Differential, LVPECL |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Output Type | :Differential |
| Supply Voltage Range | :3.135V to 3.465V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.0002 |
| Tariff No. | 85423190 |
咨询QQ
热线电话