所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48LQFP |
| Device Core | ARM Cortex M3 |
| Family Name | Stellaris |
| Program Memory Type | Flash |
| Program Memory Size | 64 KB |
| Maximum Speed | 50 MHz |
| Data Bus Width | 32 Bit |
| RAM Size | 8 KB |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Interface Type | I2C/SPI/SSI/UART |
| On-Chip ADC | 6-chx10-bit |
| Number of Programmable I/Os | 30 |
| Number of Timers | 5 |
| Watchdog | 1 |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话