所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48QFN EP |
| Device Core | ARM Cortex M3 |
| Family Name | Stellaris |
| Program Memory Type | Flash |
| Program Memory Size | 64 KB |
| Maximum Speed | 50 MHz |
| Data Bus Width | 32 Bit |
| RAM Size | 8 KB |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Operating Temperature | -40 to 105 °C |
| Interface Type | I2C/SPI/SSI/UART |
| On-Chip ADC | 6-chx10-bit |
| Number of Programmable I/Os | 30 |
| Number of Timers | 5 |
| Watchdog | 1 |
| Standard Package | Trays |
| Packaging | Tray |
| Core Processor | ARM® Cortex™-M3 |
| Core Size | 32-Bit |
| Oscillator Type | Internal |
| Data Converters | A/D 6x10b |
| Connectivity | Microwire, QEI, SPI, SSI, UART/USART |
| Number of I /O | 30 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Speed | 50MHz |
| Package/Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话