所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Type - Secondary | White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 2,500 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Output | 40V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Constant Current | Yes |
| Voltage - Supply | 6 V ~ 42 V |
| Type - Primary | Automotive, General Purpose |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency | 1MHz |
| Other Names | LM3404MAXTR |
| Topology | PWM, Step-Down (Buck) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话