所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 13.2 V |
| Supply Current | 10 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Packaging | Tube |
| Maximum Power Dissipation | 1100 mW |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| Type | Vid Sync Sep |
| Life | New At Mouser |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Applications | NTSC, PAL |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 9.27 x 6.35 x 3.3mm |
| Height | 3.3mm |
| Length | 9.27mm |
| Package Type | MDIP |
| Pin Count | 8 |
| Width | 6.35mm |
| Series | LM1881 |
| Output Synch Type | :Composite, Vertical |
| Supply Voltage Min | :5V |
| Supply Voltage Max | :12V |
| TV / Video Case Style | :DIP |
| No. of Pins | :8 |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :1881 |
| Operating Temperature Range | :0°C to +70°C |
| Supply Voltage Range | :5V to 12V |
| Weight (kg) | 0.03 |
| Tariff No. | 85423990 |
| Case | DIP8 |
| Multiplicity | 1 |
| Mounting | THT |
| Gross weight | 1.11 g |
| Integrated circuit type | video sync separator |
| Collective package [pcs] | 80 |
| spg | 80 |
| Status | ACTIVE |
| Replaced By | |
| Temp (oC) | 0 to 70 |
| Package | Pins | PDIP (P) | 8 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 40 | TUBE |
| Function | Sync Separator |
| TI Design | |
| New Flag | |
| Functional Diagram | fbd_snls384g.gif |
| Power Down | |
| Package Group | PDIP SOIC |
| Datasheet | SNLS384G |
| Power Consumption | 25 |
| Supply Voltage | 5 5 to 12 |
| Reference Design | |
| Max Data Rate | |
| Control Interface | Pin |
咨询QQ
热线电话