所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Laser/Inkjet Self-Laminating Label |
| Standard Package | Labels - sheet or roll |
| Product Category | Wire Identification |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Labels, Self Adhesive |
| Material | GMY6 Self-Laminating Polyester |
| Color | White |
| Width | 1 in |
| Family | Laser/Ink Jet Self-Laminating Labels |
| Features | White print-on areaÿ |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Dimensions | 25.4x38.1 |
| Subcategory | Labels |
| Lead Time | 14 Days |
| Unit Weight | 12.800001 oz |
| Label Types | POLYESTER |
| Size | 1" |
咨询QQ
热线电话