所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Current | 2 mA |
| Switching Frequency | 500 kHz |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Duty Cycle - Max | 50 % |
| Package / Case | SO-16 |
| Fall Time | 30 ns |
| Operating Supply Voltage | 8.85 V to 16 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Resonant Controller |
| Brand | STMicroelectronics |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Topology | Half-Bridge |
| Number of Outputs | 1 Output |
| Shutdown | Shutdown |
| Operating Temperature Range | - 50 C to + 150 C |
| Isolation | Non-Isolated |
| Length | 9.9 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Output Current | 700 mA |
| Height | 1.75 mm |
| Packaging | Tube |
| Output Voltage | 1.8 V |
| Minimum Operating Temperature | - 50 C |
| Rise Time | 60 ns |
咨询QQ
热线电话