所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Knobs & Dials |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Aluminum |
| Design | Straight Knurl with Bar Pointer |
| Shaft Size | 6.35 mm |
| Diameter | 23.8 mm |
| Color | Natural |
| Indicator Style | Line |
| Packaging | Bulk |
| Series | KPN |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Part # Aliases | 9-1437622-7 |
| Style | Cylindrical with Pointer |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.625" (15.88mm) |
| Standard Package | 25 |
| Type | Knurled, Straight |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Knob / Dial Style | :Straight Knurled with Bar Pointer and Indicator Line |
| Shaft Diameter | :6.35mm |
| Knob Diameter | :23.8mm |
| Shaft Type | :Round |
| Knob Material | :Aluminium |
| Body Material | :Aluminum |
| Weight (kg) | 0.014 |
| Tariff No. | 00000000 |
咨询QQ
热线电话