所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 783FCBGA |
| Device Core | PowerQUICC III |
| Family Name | MPC85xx |
| Number of CPU Cores | 1 |
| Data Bus Width | 32 Bit |
| Maximum Speed | 667 MHz |
| I/O Voltage | 2.5|3.3 V |
| Operating Temperature | 0 to 105 °C |
| Standard Package | Trays |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 783-FCPBGA (29x29) |
| Packaging | Tray |
| Voltage | 1.2V |
| Processor Type | MPC85xx PowerQUICC III 32-Bit |
| Speed | 667MHz |
| Package/Case | 784-BBGA, FCBGA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话