所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Microprocessors - MPU |
| RoHS | No |
| Processor Series | MPC85xx |
| Core | e500 |
| Data Bus Width | 32 bit |
| Maximum Clock Frequency | 667 MHz |
| Maximum Operating Temperature | + 105 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | FCBGA |
| I/O Voltage | 2.5 V, 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Packaging | Tray |
| Factory Pack Quantity | 2 |
| Life | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 783-FCPBGA (29x29) |
| Voltage | 1.2V |
| Standard Package | 2 |
| Processor Type | MPC85xx PowerQUICC III 32-Bit |
| Speed | 667MHz |
| Package/Case | 784-BBGA, FCBGA |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话