所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 360FCCLGA |
| Device Core | PowerPC |
| Family Name | MPC74xx |
| Number of CPU Cores | 1 |
| Data Bus Width | 32 Bit |
| Maximum Speed | 1167 MHz |
| I/O Voltage | 1.8|2.5 V |
| Operating Temperature | 0 to 105 °C |
| Standard Package | Trays |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 360-FCCLGA (25x25) |
| Packaging | Tray |
| Voltage | 1.1V |
| Processor Type | MPC74xx PowerPC 32-Bit |
| Speed | 1.167GHZ |
| Package/Case | 360-CLGA, FCCLGA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话