所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Color | Black |
| Series | KD |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Type | Knob |
| Part # Aliases | 7-1437621-7 |
| Industry Aliases | 7-1437621-7, KD900B1/4 |
| Subcategory | Switch Accessories |
| Lead Time | 59 Days |
| Diameter | 0.940" (23.90mm) |
| Style | Cylindrical |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Material | Metal |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.630" (16.00mm) |
| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Standard Package | 250 |
| Other Names | 7-1437621-7 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话