所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Knobs & Dials |
| Material | Aluminum |
| Design | Diamond Knurl |
| Shaft Size | 3.17 mm |
| Diameter | 12.7 mm |
| Color | Natural |
| Indicator Style | Line |
| Series | KD |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Part # Aliases | 7-1437621-1 |
| Industry Aliases | 7-1437621-1, KD500A1/8 |
| Subcategory | Switch Accessories |
| Lead Time | 59 Days |
| Style | Cylindrical |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.630" (16.00mm) |
| Standard Package | 250 |
| Type | Knurled, Diamond |
| Other Names | 7-1437621-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Brand/Series | KDSeries |
| Diameter,Inner | 0.125in. |
| Diameter,Knob | 0.5In. |
| KnobType | Round |
| ShaftSize | 0.125in. |
| Standards | RoHS,ELVCompliant |
| TycoPartNumber | 7-1437621-1 |
| 材料 | 5056 铝合金 |
| 颜色 | 自然 |
| 指示灯位置 | 侧 |
| スピン プレート | 不带 |
| シャフト サイズ | 3.17 mm [ .125 in ] |
| 直径 | 12.7 mm [ .5 in ] |
| 裙板 | 不带 |
| 产品类型 | 旋钮 |
| 旋钮设计 | 金刚石滚花 |
| スピナー | 不带 |
| 指示灯种类 | 线路 |
咨询QQ
热线电话