所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Diameter | 0.500" (12.70mm) |
| Style | Cylindrical |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Color | Natural |
| Material | Metal |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.630" (16.00mm) |
| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Standard Package | 25 |
| Type | Knurled, Diamond |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Series | KD |
| Indicator Style | Line |
| Design | Straight Knurl |
| Part # Aliases | 7-1437621-0 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Brand/Series | KDSeries |
| Diameter,Inner | 0.25in. |
| Diameter,Knob | 0.5In. |
| KnobType | Round |
| ShaftSize | 0.250in. |
| Standards | RoHS,ELVCompliant |
| TycoPartNumber | 7-1437621 |
| 材料 | 5056 铝合金 |
| 颜色 | 自然 |
| 指示灯位置 | 侧 |
| スピン プレート | 不带 |
| シャフト サイズ | 6.35 mm [ .25 in ] |
| 直径 | 12.7 mm [ .5 in ] |
| 裙板 | 不带 |
| 产品类型 | 旋钮 |
| 旋钮设计 | 金刚石滚花 |
| スピナー | 不带 |
| 指示灯种类 | 线路 |
咨询QQ
热线电话