所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Amplifier Type | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 3.5mA |
| Standard Package | 95 |
| Slew Rate | 1.2 V/µs |
| Current - Input Bias | 30nA |
| Voltage - Input Offset | 2mV |
| Number of Circuits | 2 |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
咨询QQ
热线电话