所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | SPDT |
| Height | 90mm |
| Length | 100mm |
| Minimum Temperature Sensed | 0°C |
| Monitoring Application | Temperature |
| Supply Voltage | 100 → 240 V ac |
| Temperature Sensing Range | 0 → +399°C |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature |
| Width | 22.5mm |
咨询QQ
热线电话