所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | :SPST |
| Contact Voltage AC Nom | :250V |
| Contact Current Max | :10A |
| No. of Gangs | :1 |
| Switch Case | :Steel |
| SVHC | :No SVHC (19-Dec-2012) |
| Body Material | :Steel |
| Colour | :Natural |
| Contact Current AC Max | :10A |
| Contact Voltage AC Max | :250V |
| Current Rating | :10A |
| External Depth | :47mm |
| External Length / Height | :86mm |
| External Width | :86mm |
| Material | :Steel |
| Weight (kg) | 0.26 |
| Tariff No. | 85353010 |
咨询QQ
热线电话