所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 4(Max) X 2.5(Max) X 4(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 330 pF |
| Voltage | 50 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Dielectric | X7R |
| Lead Pitch For Radial | 2.5 mm |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Termination Style | Radial |
| Product Length | 4(Max) mm |
| Product Depth | 2.5(Max) mm |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Capacitance | 330 pF |
| Voltage Rating | 50 V |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Temperature Coefficient / Code | X7R |
| Lead Spacing | 2.5 mm |
| Product | Dipped MLCCs |
| Lead Style | Straight |
| Case Height | 4 mm |
| Case Length | 4 mm |
| Case Width | 2.5 mm |
| Dimensions | 2.5 mm W x 4 mm L x 4 mm H |
| Lead Diameter | 0.5 mm |
| Packaging | Bulk |
| Series | Mono-Kap |
| Unit Pack | 5000 |
| MOQ | 20000 |
| Unit Weight | 0.005291 oz |
| Tradename | Mono-Kap |
| Type | Radial Leads |
咨询QQ
热线电话