所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Rated Repetitive Off-State Voltage VDRM | 115 V |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Series | Kxxx0yU |
| Brand | Littelfuse |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Holding Current Ih Max | 80 mA |
| On-State RMS Current - It RMS | 1 A |
| Off-State Leakage Current @ VDRM IDRM | 5 uA |
| Non Repetitive On-State Current | 1 A |
| Breakover Voltage VBO | 146 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | DO-214AC |
| On-State Voltage | 1.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Breakover Current IBO Max | 10 uA |
咨询QQ
热线电话