所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 2000 |
| MOQ | 2000 |
| Current - Breakover | 10µA |
| Voltage - Breakover | 130 ~ 146V |
| Supplier Device Package | DO-15 |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Current - Peak Output | 1A |
| Standard Package | 2,000 |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 150mA |
| Package/Case | DO-204AC, DO-15, Axial |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Product Category | Sidacs |
| Series | Kxxxzy |
| Tradename | Teccor |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Brand | Littelfuse |
咨询QQ
热线电话