所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Current - Breakover | 10µA |
| Voltage - Breakover | 130 ~ 146V |
| Supplier Device Package | DO-15 |
| Packaging | Bulk |
| Current - Peak Output | 1A |
| Standard Package | 1,000 |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 150mA |
| Package/Case | DO-204AC, DO-15, Axial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product Category | Sidacs |
| Rated Repetitive Off-State Voltage VDRM | +/- 90 V |
| Off-State Leakage Current @ VDRM IDRM | 5 uA |
| Holding Current (Ih Max) | 150 mA |
| Series | Kxxxzy |
| On-State RMS Current - It RMS | 1 A |
| Operating Junction Temperature | - 40 C to + 125 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Non Repetitive On-State Current | 16.7 A, 20 A |
| Breakover Voltage VBO | 130 V to 146 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | DO-15X-2 |
| On-State Voltage | 1.5 V |
| Current Rating | 1 A |
| Breakover Current IBO Max | 10 uA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Breakover Voltage Vbo Min | :130V |
| Breakover Voltage Vbo Max | :146V |
| Breakover Current Max. | :10µA |
| Peak Forward Current | :1A |
| Thyristor Case | :DO-15 |
| No. of Pins | :2 |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Breakover Voltage Range | :130V to 146V |
| Weight (kg) | 0.00038 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话