所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Style | Through Hole |
| Rated Repetitive Off-State Voltage VDRM | 90 V |
| Holding Current Ih Max | 150 mA |
| Series | Kxxxzy |
| Brand | Littelfuse |
| On-State RMS Current - It RMS | 1 A |
| Off-State Leakage Current @ VDRM IDRM | 5 uA |
| Non Repetitive On-State Current | 16.7 A, 20 A |
| Packaging | Reel |
| Breakover Voltage VBO | 146 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | TO-92-3 |
| On-State Voltage | 1.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Breakover Current IBO Max | 10 uA |
咨询QQ
热线电话