所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Interface Type | Parallel|Serial |
| Timing Type | Asynchronous|Synchronous |
| Address Bus Width | 23 |
| Density | 128M |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Words | 8M |
| Pin Count | 56 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Cell Type | NOR |
| Supplier Package | TSOP |
| Standard Package Name | TSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Number of Bits per Word | 16 |
| Architecture | Sectored |
| Boot Block | Yes |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Block Organization | Asymmetrical |
| Maximum Operating Current | 28 |
| Maximum Random Access Time | 70 |
| Packaging | Tray |
| Programming Voltage | 8.5 to 9.5 |
| Location Of Boot Block | Bottom |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Format - Memory | FLASH |
| Standard Package | 576 |
| Supplier Device Package | 56-TSOP (14x20) |
| Memory Type | FLASH - NOR |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 128M (8M x 16) |
| Voltage - Supply | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Interface | Parallel |
| Speed | 70ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Block Organisation | Asymmetrical |
| Dimensions | 18.6 x 14.2 x 1.025mm |
| Height | 1.03mm |
| Length | 18.6mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Random Access Time | 70ns |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Bits per Word | 16bit |
| Organisation | 8M x 16 bit |
| Package Type | TSOP |
| Width | 14.2mm |
| Access Time (Max) | 70 ns |
| Address Bus | 23 b |
| Boot Type | Bottom |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Program/Erase Volt (Typ) | 8.5 to 9.5 V |
| Density | 134217728 Bit |
| Word Size | 16 b |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Programmable | Yes |
| Supply Current | 28 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 2.5/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Memory Configuration | :8M x 16bit |
| Supply Voltage Min | :2.3V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Memory Case Style | :TSOP |
| No. of Pins | :56 |
| Access Time | :70ns |
| IC Interface Type | :Parallel |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Range | :2.3V to 3.6V |
| Weight (kg) | 0.002188 |
| Tariff No. | 85423261 |
咨询QQ
热线电话