所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Diameter | 0.787" (20.00mm) |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Features | Strain Relief |
| Cable Opening | 0.315" (8.00mm) |
| Shell Size - Insert | 13 |
| Thread Size | M16 x 0.75 |
| Standard Package | 1 |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Shell Material | Zinc |
| Series | JR-W |
| Shell Size | 13 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mating Style | Self Locking |
| Product Type | Cable Clamps |
| Shell Plating | Chrome |
| DELETED | Compliant |
| Operating Temp Range | -25C to 85C |
| Body Orientation | Straight |
| Type | Clamp |
| Product Length (mm) | 17 mm |
| Product Depth (mm) | 20 mm |
| 螺纹尺寸 | M16 x 0.75 |
| 外壳尺寸 - 插件 | 13 |
| 系列 | JR-W |
| 电缆开口 | 0.315" (8.00mm) |
| 特性 | Strain Relief |
| 侵入保护 | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| 直径 | 0.787" (20.00mm) |
| IP 防护等级 | IP67 |
| 主体向性 | 直 |
| 外壳尺寸 | 13 |
| 使用于 | RM-W 系列防水连接器 |
| 外壳材料 | 铝合金,黄铜,锌合金 |
| 应力消除 | 是 |
| 长度 | 17mm |
咨询QQ
热线电话