所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14CPAK |
| Logic Function | NAND |
| Number of Selection Inputs per Element | 0 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 6 V |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 11@3.3V|8.5@5V ns |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Dose Level | 300 |
| Rad Hard | Yes |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话